Стабілізатори


Стабілізатор ДІАН CH-300          Виготовлено в Україні


CH-300

Автоматичний регулятор напруги СН-300 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 300 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі , а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. СН-300 призначений у першу чергу для покращення захисту систем керування автономного опалення, та для стабілізації живлення телевізорів, аудіо та відео техніки, комп’ютерів та іншої електронної апаратури з потужністю споживання до 300 Вт. СН-300 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу. Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CHX-300          Виготовлено в Україні


CHX-300

Автоматичний регулятор напруги СНX-300 призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220±6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 300+10% Вт Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора. Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається. Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Стабілізатори СНX-300 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CH-600          Виготовлено в Україні


CH-600

Автоматичний регулятор напруги СН-600 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 660 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі , а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. СН-600 призначений у першу чергу для покращення захисту систем керування автономного опалення, та для стабілізації живлення телевізорів, аудіо та відео техніки, комп’ютерів та іншої електронної апаратури з потужністю споживання до 660 Вт. СН-600 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу. Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CHX-600          Виготовлено в Україні


CHX-600

Автоматичний регулятор напруги СНх-600 призначений для роботи з холодильниками потужністю споживання до 660 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі , а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. СНх-600 призначений у першу чергу для покращення захисту систем холодильника, та для стабілізації живлення телевізорів, аудіо та відео техніки, комп’ютерів та іншої електронної апаратури з потужністю споживання до 660 Вт. СНх-600 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу. Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CH-1000          Виготовлено в Україні


CH-1000

Автоматичний регулятор напруги СН-1000 призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220±6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 1000+10% Вт Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора. Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається. Стабілізатори СН-1000 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CH-2000          Виготовлено в Україні


CH-2000

Автоматичний регулятор напруги СН-2000 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 2200 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі , а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. СН-2000 призначений у першу чергу для покращення захисту систем керування автономного опалення, та для стабілізації живлення телевізорів, аудіо та відео техніки, комп’ютерів та іншої електронної апаратури з потужністю споживання до 2200 Вт. СН-2000 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу. Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CH-3000          Виготовлено в Україні


CH-3000

Автоматичний регулятор напруги СН-3000 призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220±6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 3000Вт. Це в першу чергу пральні машини, посудомийні машини, мікрохвильові печі, насоси. СН-3000-М має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад. Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, що істотно підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора. Стабілізатори СН-3000 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CHA-3000          Виготовлено в Україні


CHA-3000

Автоматичний регулятор напруги СНA-3000 призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220±6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 3000Вт. Це в першу чергу пральні машини, посудомийні машини, мікрохвильові печі, насоси. СНA-3000-М має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад. Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, що істотно підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора. Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена поперемінна індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідної (стабілізованого) напруги і рівня споживаної потужності.

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CH-7,5 кВт          Виготовлено в Україні


CH-7,5

Стабілізатори напруги СН-7,5 кВт призначені для автоматичного забезпечення окремих житлових будинків, котеджів та офісів надійним живленням стабілізованою напругою 220±5%В при коливаннях напруги в мережі живлення в діапазоні від 130 В до 280 В. У випадках, коли напруга в мережі підвищуєтся більше 280В або знижується менше 130В, відбувається автоматичне відключення приладу з наступним автоматичним включенням, коли напруга мережі повернеться в межі діапазону. СН-7,5 кВт єдиний стабілізатор, який витримує підйом вхідної напруги до 380 В і надійно захищає всю електроапаратуру від таких коливань напруги, які приводять до згорання всіх електроприладів без вийнятку.

Стабілізатори мають мікропроцесорне керування, одночасну цифрову індикацію вхідної і вихідної напруги та споживаної потужності. Крім того є індикація причин відключення стабілізатора- аварія, перевантаження. Забезпечений також режим «байпас» - можливість переключення вхідного струму минуючи стабілізатор.

Описання стабілізатора

Стабілізатор ДІАН CH-10 кВт          Виготовлено в Україні


CH-10

Стабілізатори напруги СН-10 кВт призначені для автоматичного забезпечення окремих житлових будинків, котеджів та офісів надійним живленням стабілізованою напругою 220±5%В при коливаннях напруги в мережі живлення в діапазоні від 130 В до 280 В. У випадках, коли напруга в мережі підвищуєтся більше 280В або знижується менше 130В, відбувається автоматичне відключення приладу з наступним автоматичним включенням, коли напруга мережі повернеться в межі діапазону. СН-10 кВт єдиний стабілізатор, який витримує підйом вхідної напруги до 380 В і надійно захищає всю електроапаратуру від таких коливань напруги, які приводять до згорання всіх електроприладів без вийнятку.

Стабілізатори мають мікропроцесорне керування, одночасну цифрову індикацію вхідної і вихідної напруги та споживаної потужності. Крім того є індикація причин відключення стабілізатора- аварія, перевантаження. Забезпечений також режим «байпас» - можливість переключення вхідного струму минуючи стабілізатор.

Описання стабілізатора