Ціни на устаткування ПП "ЕКО-СТ"1. Ціни на сонячні панелі (Тільки ціни сонячних модулів з аморфного кремнію і ціни на монокристалічні кремнієві модулі.)
2. Ціни на сонячні контроллери (Спеціальні контроллери для підключення сонячних панелей до акумуляторних батарей.)
3. Ціни на вітрогенератори (Вартість горизонтальних і вертикальних вітрогенераторів без щогл, інверторів і акумуляторних батарей. Включають: генератор, лопаті, контроллер управління і деякі інші елементи.)
4. Ціни на інвертори (Не мережеві інвертори потрібні для перетворення струму з акумуляторних батарей в 220/380В. Мережеві інвертори використовуються для підключення вітрогенератора або сонячної батареї безпосередньо без акумуляторів до вашої мережі.)
5. Ціни на щогли (Окремі ціни на щогли для вітрогенераторів: щогли з розтяжками, щогли окреморозташовані без розтяжок, щогли гідравлічні з електропідйомником.)
6. Ціни на акумулятори (Акумуляторні батареї накопичувального типу, необхідні для зберігання виробленої електроенергії.)
7. Ціни на ББЖ (Джерела безперебійного живлення використовуються для забезпечення стабільної роботи усього устаткування, зникнення електроенергії, стрибків напруги в мережі, підвищення потужності лінії, що входить. Приміром: виділена вам державою лінія складає всього 3 кВт, але за допомогою такого ББЖ ви можете збільшити її до 7-15 кВт.)
8. Ціни на бензинові та дизельні генератори Основне призначення бензогенератора - використання в якості резервів джерела електроживлення. Бензогенератор може бути використаний у разі відсутності основної електромережі в будинках, котеджах, на будівництвах, об'єктах сфери торгівлі.
9. Ціни на світлодіодні прожектора Встановлювати світлодіодний прожектор досить вигідно, адже він розрахований на років десять безперервної роботи та експлуатації, що дозволить значно заощадити кошти на освітленні. Тим більше за рахунок малої температури нагріву прожектор світлодіодний під час роботи мінімізує будь-які збої.