Вітрогенератор з горизонтальною віссю обертання


           

Euro Wind Cвіт Вітру


     Вітер є одним з найбільш перспективних нетрадиційних альтернативних джерел енергії, і на думку багатьох фахівців, він зможе замінити як традиційні джерела енергії, так і ядерну енергетику.


     Які переваги виробництва електроенергії за допомогою вітру:

  • абсолютно екологічно чисте виробництво (відсутність шкідливих відходів);
  • значна економія;
  • доступність;
  • практична невичерпність.

     Вітроустановки працюють за таким принципом: спочатку кінетична енергія вітру перетворюється в механічну енергію, яка в свою чергу, за допомогою спеціального генератора, перетворюється безпосередньо в електричну. Набігаючий потік вітру, взаємодіючи з лопастями вітряка, створює крутний момент, переданий на ротор електрогенератора.


     Електроенергія, яка виробляється генератором вітроустановки, попередньо випрямляється і надходить або відразу на обслуговування навантаження, або на контролер заряду акумуляторної батареї. Вітроустановки СВ розробляються фахівцями підприємства «Світ вітру» (mirvetra.com.ua) та фахівцями підприємства «Карбон». За довгі роки роботи колективами були отримані і накопичені великі обсяги знань та практичні напрацювання в області вітроенергетики. Всі ці чинники дозволяють створювати конкурентоспроможну високоякісну продукцію і бути вигідними партнерами для тих, хто вирішив зайнятися цією перспективною, але непростою справою.


     Вітрогенератори СВ виробляються в Україні. Всі вітрогенератори сертифіковані і на ринку України є єдиними вітроустановками, які мають сертифікат. Вітрогенератори СВ можна використовувати як резервним, так і основним джерелом електроенергії. Широкий модельний ряд вітрових генераторів СВ дозволить оптимально підібрати необхідну установку, як для невеликих, так і для великих виробничих об'єктів.