Вимір швидкості і напряму вітру

  1. Вітрогенератори працюють практично в будь-якому місці, а знати швидкість вітру треба саме для підбору потужності генератора (номінальна потужність генератора * швидкість вітру в місці установки = реальне вироблення генератора). Тому необхідним етапом перед придбанням вітрогенератора є вимір швидкості вітру в місці установки. Якщо ви точно упевнені в достатній швидкості вітру в місці установки, можете пропустити цей етап підготовки.

  2. Не варто довіряти людям, які з упевненістю стверджують без проведення попередніх тривалих вимірів, що швидкість вітру у Вас недостатня або, навпаки, відповідна для повноцінної роботи вітрогенератора. Також не варто покладатися на карти вітрів і середньостатистичні дані по регіону, оскільки частенько зміщення датчиків виміру на 50 метрів убік надасть абсолютно інші свідчення. Саме тому вимір необхідно робити безпосередньо в місці майбутньої установки.

  3. Для проведення робіт по виміру вітру потрібний тривалий термін, тому мінімальний час виміру складає 1 місяць, після чого ми зможемо зробити розрахунок необхідного Вам устаткування. При цьому ми радимо проводити вимір довше.

  4. Ми проводимо вимір вітру безкоштовно разом з розрахунком необхідного устаткування! Бесплано надаємо устаткування для того, щоб виміряти швидкість вітру строком на один місяць або більше для підбору необхідного вітрогенератора в місці установки. Ви оплачуєте оренду устаткування для виміру швидкості вітру тільки, якщо з якої-небудь причини відмовляєтеся від установки вітрогенератора (200 USD за місяць).

  5. У зв'язку з тим, що попит на цю послугу високий, а кількість устаткування для виміру вітру обмежена, рекомендуємо заповнювати заявку раніше, щоб забронювати період виміру заздалегідь. По закінченню робіт ви отримаєте індивідуальний розрахунок необхідного устаткування, зроблений за даними виміру вітру в місці установки.